Категорії

Інформація

комплекти Товарів у наявності: 17

на сторінку
Показані 1 - 12 із 17 пунктів
Показані 1 - 12 із 17 пунктів
комплекти

М’які меблі – основа будь-яких інтер’єрів, у традиційному значенні – це комплект, що складається з дивана і крісла (або двох крісел). М’які меблі включають також кутові дивани, єврософи (софи, тахти), кушетки, крісла, пуфи та інше.

М’які меблі – запорука ефективної роботи в офісних приміщеннях, в кабінетах та приймальнях, також у готелях та інши...

М’які меблі – основа будь-яких інтер’єрів, у традиційному значенні – це комплект, що складається з дивана і крісла (або двох крісел). М’які меблі включають також кутові дивани, єврософи (софи, тахти), кушетки, крісла, пуфи та інше.

М’які меблі – запорука ефективної роботи в офісних приміщеннях, в кабінетах та приймальнях, також у готелях та інших місцях вербального спілкування. М’які меблі для дому, встановлюються, найчастіше, у вітальні, і призначені вони для зони комфорту господарів будинку, їх гостей.

Інтермеблі пропонує для продажу величезну кількість різноманітних м’яких комплектів меблів. Найпопулярнішим елементом, звичайно ж, є диван. Універсальність – ось основне правило для представлених у нас диванів, простота експлуатації, можливість використання в якості повноцінного ліжка. Індивідуальність кожного інтер’єру нашого клієнта, ми підкреслюємо колірною гамою диванів, підбираємо виважено, з урахуванням Ваших переваг і побажань.

Комплекти м’яких меблів, представлені у нас різноманітні. При поєднанні окремих елементів комплекту, у нас, на Ваш вибір можлива наступна варіативність: тримісний диван, крісло і пуф; два двомісні дивани; тримісний диван і три крісла; два крісла, – а також представляємо «конгломерат», який складається з дивана кутової форми. Кутовий диван, хоч і займає досить площі вітальні, але, разом з тим, демонструє комфорт і значну кількість посадочних місць. У нас, Ви можете купити величезний диван, що складається з декількох сегментів, кожен з яких є цілком самостійним і може використовуватися як самостійно, так і у складі комплекту.

М’які меблі можна придбати в Інтермеблі як комплектом, так і кожен елемент окремо. Купити комплект м’яких меблів – найкраще рішення. За стандартом, по комплектності меблів – це меблевий виріб (одиничне) і комплектні вироби, які можуть бути представлені в наборах або гарнітурах.

Набір м’яких меблів – це група виробів, які пов’язані загальним архітектурно-художнім завданням інтер’єру приміщення між собою, з широкою варіабельністю за своїм складом і призначенням. З виробу одного набору можна утворювати різні варіанти комплектів м’яких меблів, як варіант, для вітальні, для дитячої кімнати, для офісних приміщень, для бару/ресторану.

Гарнітур меблів – це група, яка включає і м’які меблі. Всі предмети пов’язані єдиним архітектурно-художнім і конструктивним критерієм. Гарнітур призначений для інтер’єру певної функціональної зони приміщення. Ми пропонуємо функціональний гарнітур м’яких меблів, що складається з дивана і крісел для Вашої зручності і комфорту. Купуючи меблі в нашому магазині, Ви створите атмосферу свого будинку в одному стилі. Це не тільки диван, крісла – це і шафи різних модифікацій і багато іншого. Звертаємо Вашу увагу, що комплект м’яких меблів від Інтермеблі, коштує дешевше, ніж покупка кожного елементу окремо.

Докладніше