Категорії

Інформація

дивани в офіс / бар Немає товарів у цій категорії.

дивани в офіс / бар

Створити оптимальний офісний мікроклімат дуже легко з Інтермеблі, який допоможе купити зручні і багатофункціональні дивани, крісла, стільці.

Облаштування офісного приміщення – обличчя офісу.

Працювати слід із комфортом. Офіс – це не просто місце роботи, де персонал перебуває значну частину часу щодо вирішення важливих робочих питань. Офіс відвід...

Створити оптимальний офісний мікроклімат дуже легко з Інтермеблі, який допоможе купити зручні і багатофункціональні дивани, крісла, стільці.

Облаштування офісного приміщення – обличчя офісу.

Працювати слід із комфортом. Офіс – це не просто місце роботи, де персонал перебуває значну частину часу щодо вирішення важливих робочих питань. Офіс відвідують клієнти, кур’єри та й гості. Специфіка офісного приміщення – максимальний комфорт як для персоналу, так і для його відвідувачів. Гарне враження від відвідання офісного приміщення – це запорука плідної співпраці, позитивне ставлення щодо керівництва. Втім, і про відпочинок під час перерви, забувати не слід.

М’який диван для офісу, першим зустрічає відвідувачів і створює для них максимально комфортні умови, поки вони чекають у приймальні. Дивани для офісу, зазвичай, не розкладні у приймальню, кутові дивани з поличками і без механізму трансформації, завжди до Вашого вибору у нашому магазині.

Працювати, означає дбати і про комфорт, і про відпочинок. Зручне м’яке крісло, яке максимально повторює контури тіла, повинно бути у кабінеті кожного офісного співробітника. Крісло, насамперед, повинно відповідати вимогам ергономічності і якості.

Крісла, з сучасних екологічних матеріалів, з можливістю регулювання висоти і поворотним елементом, давно вже стали невід’ємним елементом офісного інтер’єру. Зручність крісла – вимога продуктивної роботи не тільки керівника, але й персоналу.

Інтермеблі пропонує різноманітні види оббивки м’яких меблів для офісу чи барів. Оббивка – це гарантія якості зносостійкості. Висока зносостійкість забезпечить тривалий термін використання, не змінюючи своїх властивостей. М’які меблі для офісу із нашого магазину – це гарантія збереження форми від будь-якого навантаження.

Дуже популярні серед офісних м’яких меблів, шкіряні дивани з дерев’яними накладками. Дерев’яні накладки з натуральних порід дерева додають офісному дивану багатофункціональності. У разі використання накладок в якості своєрідних бічних підставок, персонал або відвідувачі зможуть розміщувати там потрібні речі: будь це папки з паперами або філіжанка кави або чашка чаю. Крім того, дерев’яні накладки захищають кути і краї дивана від виникнення подряпин тощо.

Створення затишної атмосфери для ресторанів, кафе, барів – запорука комфортного спілкування під час ділового обіду, очікуваної зустрічі з друзями і коханими. М’які меблі, що широко представлені в нашому магазині, допоможуть рестораторам створити неповторну атмосферу та підкреслити стилістичне рішення закладу, до якого хочеться повертатись і повертатись.

Купити м’які меблі для офісу або бару – зручні дивани, крісла різноманітних модифікацій, стільці та багато іншого, Ви завжди зможете в Інтермеблі. Різноманітні варіанти м’яких меблів, що відповідають Вашим вподобанням за оптимальними цінами. У нас, для Вашої зручності, є можливість доставки м’яких меблів для офісу.

Докладніше