Категорії

Інформація

дивани книжки Товарів у наявності: 20

на сторінку
Показані 1 - 12 із 20 пунктів
Показані 1 - 12 із 20 пунктів
дивани книжки

Гарно жити не заборониш! А ніхто і не намагається. Навпаки, прагнення жити красиво гідно похвали і всілякої підтримки.

Скориставшись нашими корисними порадами від Інтермеблі, створити свій особистий «рай в курені» зовсім неважко! Адже, диван-книжка, мабуть, один з найбільш оптимальних видів диванів сучасності. Перші дивани таких моделей почали з...

Гарно жити не заборониш! А ніхто і не намагається. Навпаки, прагнення жити красиво гідно похвали і всілякої підтримки.

Скориставшись нашими корисними порадами від Інтермеблі, створити свій особистий «рай в курені» зовсім неважко! Адже, диван-книжка, мабуть, один з найбільш оптимальних видів диванів сучасності. Перші дивани таких моделей почали з’являтися ще кілька десятиліть тому, хоча, сьогодні вони присутні в інтер’єрі багатьох будинків і квартир.

Де не обійтися без дивана-книжки? У приміщеннях з невеликим простором, диван-книжка – справжня знахідка. Завдяки його компактності, він не буде займати багато вільного простору. Якщо Ви шукаєте диван-книжку за прийнятною ціною, Ви завжди можете обрати підходящу модель у каталозі нашого магазину.

Дивани-книжки, виділяються завдяки якості, ціновій політиці та різноманітним дизайнерським рішенням.

Такі дивани добре впишуться в будь-який інтер’єр, розмістивши всю сім’ю перед телевізором, при цьому, будучи комфортним спальним місцем для гостей або господарів будинку. Весь механізм трансформації «книжки» дозволяє декількома рухами перетворювати компактний диван у просторе ліжко. Для такого перетворення достатньо просто перекинути спинку і висунути сидіння.

У світі дивани-книжки прийнято вважати простими, зручними і надійними. Саме тому, якщо Вам необхідний диван для використання на кожен день, кращого варіанту, ніж диван-книжка, просто так не знайти.

Інтермеблі пропонує широкий модельний ряд, високу якість, доступний ціновий сегмент, які представлені у нашому каталозі, дозволять зробити Ваш будинок більш затишним, функціональним, а найголовніше –комфортним.

Докладніше