Категорії

Інформація

Акційні товари Існує 1 товар.

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Акційні товари

Шановний покупець! Саме Ви незмінно залишаєтеся головною цінністю для Інтермеблі. Ваш виклик нас спонукає. Саме для задоволення Ваших потреб ми розробляємо свої меблі.

Інтермеблі усвідомлює, що тільки покупці можуть гідно оцінити зусилля компанії. Вони – найсправедливіша інстанція. І тільки вони вирішують подальшу долю компанії. Чого ж хочуть по...

Шановний покупець! Саме Ви незмінно залишаєтеся головною цінністю для Інтермеблі. Ваш виклик нас спонукає. Саме для задоволення Ваших потреб ми розробляємо свої меблі.

Інтермеблі усвідомлює, що тільки покупці можуть гідно оцінити зусилля компанії. Вони – найсправедливіша інстанція. І тільки вони вирішують подальшу долю компанії. Чого ж хочуть покупці, купуючи меблі для будинку або офісу? Звичайно ж, вони хочуть, щоб вони були зручними, функціональними, ергономічними і стильними, адже, це запорука затишку та комфорту. Інтермеблі поділяє цінності своїх замовників, адже наші меблі відповідають всім зазначеним характеристикам.

Одним з механізмів, завдяки яким Інтермеблі залучає покупців до свого корпоративного життя, є акції. Це дозволяє нам отримувати від Вас зворотній зв’язок та сприяє нашій мобільності в процесі пристосування до мінливих потреб нашого клієнта.

Акції – це спеціальні пропозиції за товарними позиціями, розроблені фахівцями Інтермеблі для своїх клієнтів. Їх ми присвячуємо знаменним подіям в компанії; світським або церковним святам; новим товарам з метою зрозуміти, чи не помилилися ми при виробництві того чи іншого елемента меблів; знаменним датам для наших клієнтів. І це далеко не повний перелік приводів для проведення акцій від нашого магазину.

Будьте з нами! Слідкуйте за акційними пропозиціями від Інтермеблі, заходьте, приймайте участь, висловлюйте свою думку. Будьте активними та ініціативними, а ми допоможемо зробити Вашу оселю або офіс краще: затишніше, комфортніше, елегантніше і функціональніше.

Ми працюємо, щоби Ви створювали домівки і офіси Вашої мрії!

Докладніше