Категорії

Інформація

Меблі для готелів, хостелів Немає товарів у цій категорії.

Меблі для готелів, хостелів

Готелі та хостели – це місця для тимчасового перебування людей. Завданням готелів та хостелів є забезпечення відвідувачів затишком, комфортом і безпекою.

Ви хочете створити домашню атмосферу, але не знаєте як збалансувати міцність з легкістю, а також врахувати потреби Ваших гостей? Звертайтеся до Інтермеблі і наші фахівці поділяться з Вами своїм...

Готелі та хостели – це місця для тимчасового перебування людей. Завданням готелів та хостелів є забезпечення відвідувачів затишком, комфортом і безпекою.

Ви хочете створити домашню атмосферу, але не знаєте як збалансувати міцність з легкістю, а також врахувати потреби Ваших гостей? Звертайтеся до Інтермеблі і наші фахівці поділяться з Вами своїм досвідом.

Наш магазин пропонує широкий вибір меблів для готелів та хостелів, серед яких виділяють: ліжка, шафи, стільці і журнальні столи, а також крісла, дивани, набори кухонних меблів і багато інших елементів меблів.

Меблі цієї категорії тільки зовні нагадують домашні, їх характеристики істотно відрізняються міцністю і рівнем безпеки. Особливостями цих меблів є: підвищена міцність; зносостійкість; стійкість до механічних пошкоджень; вогне- та термостійкість, а також вологостійкість і безпека конструкцій.

При виробництві таких меблів Інтермеблі використовує цілісний масив дерева, ламіновану ДСП, МДФ і якісну фурнітуру, а також покриває шаром лакованого шпону. Ми знаємо, що меблі для готелів повинні бути не просто міцними, а ще й легкими для прибирання, чому сприяють високі ніжки для меблів, укріплені каркаси меблів і стулки шаф, використання під- і наматрацників, а також безліч інших специфічних деталей.

Що ж до стилю, то тут ми прихильники класики і нейтральних відтінків, адже комфортно в готелі або хостелі має бути найбільшій кількості відвідувачів. Фахівці Інтермеблі намагаються підібрати меблі таким чином, щоб забезпечити потреби гостей, але не захаращувати простір. Для хостелів це особливо актуально, адже місце на одну людину там обмежене, але його має вистачити на створення комфортної атмосфери для відвідувачів.

Створіть в готелі або хостелі елегантну атмосферу. Купуючи меблі від Інтермеблі, Ви поєднуєте безпеку і свободу у Вашому закладі.

Докладніше