Категорії

Інформація

Спальні Немає товарів у цій категорії.

Спальні

Сон є невід’ємною частиною життя людини. Спальна кімната – це приміщення для особистого простору, функціональне призначення якої повинно слугувати спокою і комфорту. Зайве перевантаження деталями спальні може спричинити втомлене пробудження вранці, втрату часу при зустрічі нового дня, але і порожній простір у спальній кімнаті також є неприйнятни...

Сон є невід’ємною частиною життя людини. Спальна кімната – це приміщення для особистого простору, функціональне призначення якої повинно слугувати спокою і комфорту. Зайве перевантаження деталями спальні може спричинити втомлене пробудження вранці, втрату часу при зустрічі нового дня, але і порожній простір у спальній кімнаті також є неприйнятним. Необхідний досвід в облаштуванні спальної кімнати.

Щоби день не став «похмурим», досвідчені фахівці магазину Інтермеблі запропонують та допоможуть підібрати елементи інтер’єру і колірної гами спальної кімнати Вашої мрії, у повній відповідності до сучасних трендів.

Ми раді Вам запропонувати предмети інтер’єру спальні, як альтернативу замінити громіздкі меблі на сучасні ліжка. Ліжку, цілком належно, відводиться місце для романтики і витонченості. Широкий вибір м’яких матраців є доповненням до твердого корпусу (каркасу) ліжка.

Впровадження прогресивних технологій у сучасному дизайні конструювання меблів для спальної кімнати, і не тільки, – сприяли появі безкаркасних меблів. Винаходу яких, починаючи з 1967 р., ми зобов’язані групі дизайнерів з Італії – Паоліні, Гатті і Теодоро. Переваги використання безкаркасних меблів, наповнених мільйонами кульок, що отримали назву «мішок» є беззаперечними: безпека, що виключає травматизм; екологічні характеристики безкаркасних меблів, особливо будуть до вподоби особам, які страждають на алергію.

Спальна кімната слугує для представниць прекрасної статі немов салон краси, тож у нашому магазині, для Вашої зручності різноманітний вибір туалетних столиків або трюмо. Зручність інтер’єру, особливо серед сучасних трендів, додає наявність пуфів, кольорова гама яких підбирається споріднено із врахуванням кольору ліжка.

Персонал нашого магазину прагне до нових знань у сфері дизайну і створення затишку зони комфорту для відпочинку людини. Для зручності наших клієнтів, ми можемо запропонувати дизайн шпалер, що визначає кольорове забарвлення у створенні атмосфери відпочинку у спальні.

Наблизьте Ваших близьких і рідних до зони комфорту.

Докладніше